Wydarzenia Wydarzenia

Powrót

Choinki z leśnej plantacji

Choinki z leśnej plantacji

Akcja "Przyjedź, wybierz i wytnij choinkę" zakończona.

W dniu 19 grudnia 2020 roku w sobotę, Nadleśnictwo Szczytno zgodnie  z wcześniejszymi zapowiedziami zrealizowało akcję pod hasłem: „Przyjedź, wybierz i sam wytnij sobie choinkę”. Wszyscy chętni, którzy zgodnie z dawną tradycją mieli ochotę przyjechać do lasu i samodzielnie wyciąć sobie świąteczne drzewko, mogli odwiedzić w tym dniu plantację choinkową w leśnictwie Lipnik i wybrać wraz z najbliższymi najładniejszego świerka na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.
Akcja spotkała się z Państwa dużym zainteresowaniem, po ekologiczną, żywą choinkę świąteczną przyjechało do lasów Nadleśnictwa Szczytno mnóstwo rodzin ze Szczytna   i okolic.  Z plantacji wyjechało prawie 200 pachnących lasem choinek. Dużo radości akcja sprawiła przede wszystkim dzieciom, które miały okazję w tym trudnym „covidowym”  czasie pobyć na łonie natury i spędzić fantastyczne chwile z najbliższymi.


Na tym drodzy Państwo nie poprzestajemy. Od poniedziałku do środy (21-23 grudzień) w godzinach od 09:00 do 15:30 będziemy jeszcze sprzedawać choinki na terenie posesji Nadleśnictwa Szczytno w Szczytnie przy ul. Zbigniewa Sobieszczańskiego 4. Zapraszamy!!!

 
Jednocześnie prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, tj. zasłaniania ust i nosa oraz zachowania odpowiednich odległości w związku z trwającym okresem pandemii COVID-19.